Begunjščica

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

danes sem se "podil "po grapah v Begunjščici,kot je normalno za tak cajt je najboljša za smučat Centralna,zgoraj je malo snega,je treba mal popazit na dilce,osrednji najožji del pa dober "škripavček",presmučal sm še desni iztop grape Y,Trolko-ta in še eno smer,ki pa ji ne vem imena,vstop ima kakih 50 višincev pod Trolko-tom(če kdo pozna naj sporoči),razmere so zlo spremenljive,tud take za kozl.....Ker je kle gor prpet slikce cel projekt si jih lahko kdor ima željo ogleda na TK Gora.
Džoni
Odgovori