Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Pakla - uradno poro?ilo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Pape?
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 11:00 am Odgovori s citatom
WildRose

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:22
Prispevkov389
KrajSaša Bobič

Seveda je blo Drogar veliko smeje

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 11:00 am Odgovori s citatom
zMaja

Pridružen/-aPet Mar 2005 20:30
Prispevkov71
KrajMaja Starc

Ja, men se tut zdijo slikce prou lu?ne, posebi zdej ko sem jih ?e enkrat pogledala. Ene slikce so ble narjene glih v tapravem momentu (?aka, Matej, Mi?o...) Mi gre ?e kr vedno mal na smeh Very Happy

Sem pa ?e u prvo razumela De?ka sa ?eki?om: i ja mislim, da smo Cool pa mi ni n? ?ou Wink
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom zMaja Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 11:29 am Odgovori s citatom
MarryPOPINS

Pridružen/-aPon Feb 2005 11:48
Prispevkov218
Kraj?aklina Zahirovic, Vodice

?e dovolte komentar; tok hvalte, da bi ?lovel ?e pomislu da ga ?e niste sploh ?ural. Evil or Very Mad

Aja sej res, DJ Rabarbara ne miksa kr na vsakem ?muru Mr. Green

Prou fletn smo se ga mel, a ne a ne a ne. love sick

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 1:53 pm Odgovori s citatom
CyberSam

Pridružen/-aPet Feb 2005 13:31
Prispevkov357
KrajSamo Krmelj

LE kaj se je zgodilo z vami otroci. Na prvem na?em skupnem izletu v Pakli smo bili vsi pono?nja?ki in?truktorji dele?ni zani?evalnih pogledov, opravljanja, zgra?anja...
Pa tako veliko ste obetali Cool
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom CyberSam Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 2:29 pm Odgovori s citatom
Poison Ivy

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:35
Prispevkov255
KrajIvana Odič

Men je blo pa najbolj v?e?, ko je reku tisti, ki nam ponuja domovanje na njegovi zemlji: De?ki, pretjerali ste", pol smo pa mi na ves glas dal tranzistor in se s Predinom izdrli Zdravljico, na koncu komada pa ?e zatulili fukaaaaaaaaat! You can't beat the feeling...
Pol ?ele smo ?li v Zadar. Razmerje med plezanjem in ?uranjem je blo glih ta pravo. Ve? k tri,?tiri cuge itak nismo bli sposobni zategnt, tko da nam je de? ravno prav pri?el in tisto prito?evanje nad scanjem bolj blefiramo, smo pa zato tolk bolj glasni. Very Happy

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 2:31 pm Odgovori s citatom
WildRose

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:22
Prispevkov389
KrajSaša Bobič

Ata ?trumf, a vi? kva nardi dobr zgled Rolling Eyes

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2005 3:30 pm Odgovori s citatom
en Matej

Pridružen/-aČet Feb 2005 22:48
Prispevkov220
KrajLJ

Slikce lahko vidijo samo logirani osebki.

?e ma kdo ?e kako slikco jo lahko mirno v galerijo napopa.

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2005 12:36 pm Odgovori s citatom
merman

Pridružen/-aČet Mar 2005 10:08
Prispevkov462
Krajmatevž jerman

ola drage zelenjauce

nauste verjel kaj je moja mama nardila; skor use nas je u ?orbo zmetala Very Happy
no no, rdga? me pa zanima ?e ma ?e kdo neke ?udne fleke v velikosti dlani na zgornji strani stegen, k ?e jih ma pa ne ve od ?esa so(sam sm rabu kr ene dva dni da sm to ugotovu Drogar jezen ) mu loh poveeeem- od ?pilanja zelenjave drogar ima ?ljivo

novo geslo: pozor gnitje!!!!!

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2005 1:48 pm Odgovori s citatom
Gost

Fak, js sem pa ?e misla, da je od plezanja (plazenja). A pol tut musklfiber u rokah temu pripisuje?? Pa smo le mal na?utal...

P.S: A ve?, da se na rentgenu jezikov ne vidi (vsaj ne tok dobr)? Razz
Se opravi?ujem... spet...
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2005 1:56 pm Odgovori s citatom
zMaja

Pridružen/-aPet Mar 2005 20:30
Prispevkov71
KrajMaja Starc

No ja... spet sem js Gostila. Mam skos ene obiske. Se opravi?ujem, ampak mene kr ven vr?e. Dons je pa ?e sploh grozn, k se mi strani odperajo tko po?as, da si loh umes ?e kufe skuham. Confused
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom zMaja Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2005 2:06 pm Odgovori s citatom
en Matej

Pridružen/-aČet Feb 2005 22:48
Prispevkov220
KrajLJ

Se mi je zdel, da mora bit en od foha. Sem se ?e jaz skoraj spotaknil ob to, pa nisem hotel bit dlakocepski.
Gnitje je pa baje edini zanesljiv znak smrti. Tako, da bi mene za?elo malo skrbeti.

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 2 od 2  
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo  Odgovori na to temo