Južna grapa v Viševniku
Danes v neverjetnem vremenu na Viševnik, mal preverit razmere, mal pa se "martinčkat" na sonce in sneg.Vršni del ima toliko novega snega da se ga da zaenkrat še brez težav presmučat.Na vrhu sem čakal da sonce omehča sneg, predvsem kepe trdega snega sem imel rajši mehke. V Južni grapi so bile lepe razmere, precej mehko, zgornji del pa smučanje po spomladanskem snegu.Novega snega je kar precej, skorje pa ob desetih ko sem jaz smučal z vrha ni nikjer več.
Džoni
Džoni
