11.03.2007 Brana - Bosova grapa

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

V nedeljo 11.03.2007 smo Klemen, Miha in moja malenkost zlezli Bosovo grapo.

Vsi skoki in prvi del grape so praktično kopni (sneg je odnesel plaz),
nato je še malce grudastih ostankov plaza. Višje pa odličen trdi sneg.

Vreme je bilo sončno, le veter si ni mogel odločit ali bi pihal navzgor ali
navzdol.

Vrh Brane smo prihranili za manj pihajoče dni.

Po zadnjem sneženju smo bili prvi gosti, na sestopu smo srečali še skupino treh in še enega samohodca.
Odgovori