Pakla

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Alenka, Neda, Damjan in jaz smo se za vikend odpeljali v Paklenico na spomladansko vplezavanje. Kljub odličnim razmeram smo bili v kanjonu skoraj sami in se naplezali do konca. Zlezli smo: BWSC, Albatros, Kačo, Gospodare kiše in Ljubljansko. Na koncu smo se hladili v tolmunu.

Slika
Odgovori