Pakla
Objavljeno: 23 Apr 2007, 00:47
Alenka, Neda, Damjan in jaz smo se za vikend odpeljali v Paklenico na spomladansko vplezavanje. Kljub odličnim razmeram smo bili v kanjonu skoraj sami in se naplezali do konca. Zlezli smo: BWSC, Albatros, Kačo, Gospodare kiše in Ljubljansko. Na koncu smo se hladili v tolmunu.

