Ko sem se v četrtek spomnil, da mi je potekla osebna in pasuša nimam, je Pakla hitro padla v vodo.
Ampak kljub temu, je sledil kar uspešen vikend. V soboto sva se z Domnom Kastelicem v Kotečniku kar naplezala,
in sicer oba z enimi plezalkami, ker sem jest svoje pozabil doma. Na koncu sva oba zlezla svojo najtežjo plato 7b
- Ganja direkt v Pisanem svetu. Meni je uspela v drugem, njemu v tretjem poskusu.
Naslednji dan pa sva nekaj čez osem že plezala prvi raztežaj Kamniške v Koglu. Zelo lepa smer in lahka orientacija.
Sicer sem pa v zgornjem detajlu preizkusil stare kline, ko me je navilo in sem lepo padel 2-3 metre.
Potem ni nobenemu uspelo zlesti na frej, je bila pa zelo dobra izkušnja,
pa še sprobal sem dva metra tehnikarjenja na začetku prečke.
Torej kar zabavna plezarija, glede na to, da je to bila letos moja prva hribovska smer.
Še nekaj fotk:






