Plezalno druženje v Dolomitih
V okviru letnega dela AŠ smo izvedli plezalni vikend v Dolomitih. Pridružilo se nam je še nekaj članov odseka in kljub mrazu in prometu v smereh smo se imeli prav fino. Hvala še enkrat inštruktorjem za pomoč in ostalim za dobro družbo.
-
Kralj Matjaz
- Prispevkov: 202
- Pridružen: 06 Apr 2005, 09:51
- Ime in priimek: Matjaz Jeran, Radovlca
Tole poletje je ena sama poezija, prejšnji vikend v Pakli(fotke imam, pokažem jih jeseni na predavanju alpinistične šole na temo prusikarjenje in poplezalna relaksacija), ta vikend v Dolomitih.
Sicer je bilo od Alpskih Poletnih razmer bolj malo, zato je bilo pa pivo večno hladno. Tečajke so letos tako našutane-frikice itak, da spet ni ok, zdej ko plezam klasike z veseljem.
Bilo je odlično, kljub sneženju iz megle in julijskemu nohtanju.
Komaj čakam 25. julij, tokrat v primeru slabega vremena prispevam kak trik iz frikovske zakladnice plezanja na noge.
vaš Jery z zakisanim hrbtom
[smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif]
Sicer je bilo od Alpskih Poletnih razmer bolj malo, zato je bilo pa pivo večno hladno. Tečajke so letos tako našutane-frikice itak, da spet ni ok, zdej ko plezam klasike z veseljem.
Bilo je odlično, kljub sneženju iz megle in julijskemu nohtanju.
Komaj čakam 25. julij, tokrat v primeru slabega vremena prispevam kak trik iz frikovske zakladnice plezanja na noge.
vaš Jery z zakisanim hrbtom
[smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif] [smilie=happy.gif]
Fajn je bilo. Ambient in družba super, vreme pa tudi ni preveč nagajalo. Ker že nekaj časa nisem plezal v Dolomitih, sem prvih par cugov precej nezaupljivo gledal rumeno napokano skalo, ki bi v naših hribih pomenila smrtno nevarnost. Tukaj pa kar vse drži. Super plezarija.
Pa še dve fotki za pokušino:


Pa še dve fotki za pokušino:
