Dolga nemška

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

po skoraj 2 letih sem se zopet podal v Dolgo nemško.

Spomin je ostal, tako da se zgubljal nisem, s soplezalko sva prehitela cel vlak Freeapproveda, v grapi nad Nemškim turncem je še vedno polno snega (previdnost ni odveč), spet sem zajebu z Lusko (definitivno bolje po njenem razu, kot pa basanje za njo kakor piše v Miheliču), prestop pa zopet neeleganten (mater da ne vem če mi bo kdaj uspelo to normalno prestopiti :evil: )

lpt
Odgovori