Dolga nemška
Objavljeno: 28 Jul 2009, 08:34
po skoraj 2 letih sem se zopet podal v Dolgo nemško.
Spomin je ostal, tako da se zgubljal nisem, s soplezalko sva prehitela cel vlak Freeapproveda, v grapi nad Nemškim turncem je še vedno polno snega (previdnost ni odveč), spet sem zajebu z Lusko (definitivno bolje po njenem razu, kot pa basanje za njo kakor piše v Miheliču), prestop pa zopet neeleganten (mater da ne vem če mi bo kdaj uspelo to normalno prestopiti
)
lpt
Spomin je ostal, tako da se zgubljal nisem, s soplezalko sva prehitela cel vlak Freeapproveda, v grapi nad Nemškim turncem je še vedno polno snega (previdnost ni odveč), spet sem zajebu z Lusko (definitivno bolje po njenem razu, kot pa basanje za njo kakor piše v Miheliču), prestop pa zopet neeleganten (mater da ne vem če mi bo kdaj uspelo to normalno prestopiti
lpt