Slovenska
Objavljeno: 10 Avg 2009, 08:18
Naveličala sem se samo brati, kako plezate, in sem sprobala, kolk roka lahko drži. Do ene II+ kar gre
Psiha tud še kar dela, noge so pa proti koncu Tominškove že bile za na koncert od šejkin stivensa. V Slovenski grapi je še sneg, obvoz po desni zna bit (za triinpol okončinarje) kar zanimiv, prečkanje snežišča do Prevčevega izstopa pa je za ziheraše boljše s cepinom.
Jah, priznam, fejst mi je pasalo potipat skalo spet na tak način.
Fotoaparat je čepel doma s sendviči
, sedem ur in pol (od avta do avta) me je pa čakal Jernej.
Vreme lepo, zeblo me ni, folka pa milijon - dvojne pike?
Jah, priznam, fejst mi je pasalo potipat skalo spet na tak način.
Vreme lepo, zeblo me ni, folka pa milijon - dvojne pike?