dolomiti

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
ticko
Prispevkov: 203
Pridružen: 26 Maj 2005, 14:29
Ime in priimek: Matija Bokan; lj

za vikend sem mal taval po Cortini in okolici.

rezultat: obilo lepih razgledov, premraževanje na parkirišču pri Stroblu, dve 4-ki (v Col de Boisu in Hexenstainu)

skratka nepozabno, slikce pa na FBju

lp
Falzarego Bergführer;)
Odgovori