Stran 1 od 1

dolomiti

Objavljeno: 08 Sep 2009, 19:11
Napisal/-a ticko
za vikend sem mal taval po Cortini in okolici.

rezultat: obilo lepih razgledov, premraževanje na parkirišču pri Stroblu, dve 4-ki (v Col de Boisu in Hexenstainu)

skratka nepozabno, slikce pa na FBju

lp
Falzarego Bergführer;)