dolomiti
Objavljeno: 08 Sep 2009, 19:11
za vikend sem mal taval po Cortini in okolici.
rezultat: obilo lepih razgledov, premraževanje na parkirišču pri Stroblu, dve 4-ki (v Col de Boisu in Hexenstainu)
skratka nepozabno, slikce pa na FBju
lp
Falzarego Bergführer;)
rezultat: obilo lepih razgledov, premraževanje na parkirišču pri Stroblu, dve 4-ki (v Col de Boisu in Hexenstainu)
skratka nepozabno, slikce pa na FBju
lp
Falzarego Bergführer;)