Kofce

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Danes smo šli preverit, kako se naš Darko pripravlja za zimsko sezono.

Slika

Po predstavi nakladanja ovc na prikolico je kar dobro našutan. Glede na število srečanih alpinistov iz AO Matica in Akademskega AO pa je očitno, da hodijo na skrivaj trenirat na Darkotov ranč. Tudi jaz potrjujem, da se splača. Tudi če ne uloviš nobene ovce, dobiš odlične žgance.
Odgovori