Stran 1 od 1

Kofce

Objavljeno: 26 Sep 2009, 22:58
Napisal/-a GregorM
Danes smo šli preverit, kako se naš Darko pripravlja za zimsko sezono.

Slika

Po predstavi nakladanja ovc na prikolico je kar dobro našutan. Glede na število srečanih alpinistov iz AO Matica in Akademskega AO pa je očitno, da hodijo na skrivaj trenirat na Darkotov ranč. Tudi jaz potrjujem, da se splača. Tudi če ne uloviš nobene ovce, dobiš odlične žgance.