Teranova v Dolgem hrbtu

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Matjaz
Prispevkov: 72
Pridružen: 15 Nov 2005, 13:42
Ime in priimek: Matja? Mohori? iz Loke

Da ne bo taka suša na forumu... Razmere u Teranovi so bile dones res nore. Tako kot se sliši v javnosti bo kar držal. Vendar se obetajo spremembe že jutri, tako, da... Fotka bi pa povedala vse o razmerah, če bi mi jo ratal prpopat.

Aja, sem zasledu, da je eden pohvalu knjigo o Pavletu. Res je krasna in priporočljiva prebiranja in ogleda. Če zanjo ''plačaš'' le s parimi udarci po tazadnji, pa še posebej. Hvala - za knjigo, ne udarce :wink: .

LP
Matjaz
Prispevkov: 72
Pridružen: 15 Nov 2005, 13:42
Ime in priimek: Matja? Mohori? iz Loke

... no zdaj je pa še fotka na voljo... na tem linku: http://www.gornik.si/GORNIK%20Ture/tera ... iew_2.html

lp
Odgovori