Stran 1 od 1

Teranova v Dolgem hrbtu

Objavljeno: 03 Jan 2010, 21:31
Napisal/-a Matjaz
Da ne bo taka suša na forumu... Razmere u Teranovi so bile dones res nore. Tako kot se sliši v javnosti bo kar držal. Vendar se obetajo spremembe že jutri, tako, da... Fotka bi pa povedala vse o razmerah, če bi mi jo ratal prpopat.

Aja, sem zasledu, da je eden pohvalu knjigo o Pavletu. Res je krasna in priporočljiva prebiranja in ogleda. Če zanjo ''plačaš'' le s parimi udarci po tazadnji, pa še posebej. Hvala - za knjigo, ne udarce :wink: .

LP

Objavljeno: 03 Jan 2010, 23:09
Napisal/-a Matjaz
... no zdaj je pa še fotka na voljo... na tem linku: http://www.gornik.si/GORNIK%20Ture/tera ... iew_2.html

lp