Viševnik in Veliki Draški vrh

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Boki
Prispevkov: 2
Pridružen: 18 Jan 2010, 10:06

Skupina tečajnikov (bilo nas je 6) smo se včeraj odpravili na Viševnik. Mahnili smo ga iz Rudnega polja direktno ob smučišču do grebena in nato po grebenu na vrh. Izjemne razmere, prekrasno vreme.

Slika
Laura in Jernej pod vrhom Viševnika

Slika
Boštjan

Slika
Blaž, Domen in Blaž 2 na vrhu.

Po kratkem počitku smo se spustili po drugi strani in jo mahnili še na Veliki Draški vrh. Je bilo kar težko riniti po sipkem snegu navzgor, še posebej zadnji del vzpona je bil bolj rovarjenje kot hoja.

Slika
Razgled z vrha Viševnika.

Čisto na koncu pa sta Domen in Blaž šla še malce raziskovat po Ablanci in naredila velike plane za naslednjič.


Lep tečajniški pozdrav vsem.
Boki
Prispevkov: 2
Pridružen: 18 Jan 2010, 10:06

Končno smo uspeli zbrati še preostale fotke.

http://picasaweb.google.si/unibok/Visev ... DraskiVrh#

(so od Jerneja)
Odgovori