Laura in Jernej pod vrhom Viševnika
Boštjan
Blaž, Domen in Blaž 2 na vrhu.
Po kratkem počitku smo se spustili po drugi strani in jo mahnili še na Veliki Draški vrh. Je bilo kar težko riniti po sipkem snegu navzgor, še posebej zadnji del vzpona je bil bolj rovarjenje kot hoja.
Razgled z vrha Viševnika.
Čisto na koncu pa sta Domen in Blaž šla še malce raziskovat po Ablanci in naredila velike plane za naslednjič.
Lep tečajniški pozdrav vsem.
