Viševnik nam je včeraj postregel z izredno lepim turnim smukom, razmere se počasi umirjajo, sonce in nič ljudi, kar je za ta hrib skoraj neverjetno, z izredno navdušenostjo ga je presmučal tudi moj 12-letni ta mali in si zelo popestril počitnice...
par slikc na TKG
srečno
