Stol
Objavljeno: 08 Mar 2010, 21:36
Ker v soboto ni bilo časa
za turo na vrh, sem opravil popravni izpit v nedeljo [smilie=happy.gif]
V srednjem strmejšem delu vzpona je bilo veliko napihanega snega (gazil sem čez koleno), zato sem v tem delu smučanje opustil. Zgornji del pa je bil mestoma spihan do tal.


Nekaj zavojev proti koncu spusta.
V nedeljo se je še dalo prismučati do avta [smilie=kiss of love.gif]
V srednjem strmejšem delu vzpona je bilo veliko napihanega snega (gazil sem čez koleno), zato sem v tem delu smučanje opustil. Zgornji del pa je bil mestoma spihan do tal.
Nekaj zavojev proti koncu spusta.
V nedeljo se je še dalo prismučati do avta [smilie=kiss of love.gif]