Stran 1 od 1

Vikijeva sveča na Jezerskem

Objavljeno: 14 Mar 2011, 16:27
Napisal/-a Silvo K.
V sredo 9.3.2011 sem šel na Jezersko v Vikijevo svečo. Na dostopu do tovorne žičnice je bilo nadpovprečno toplo, a so skrbi zaradi tega pri vstopu v slap spuhtele v zrak. Led je bil odličen, zato sem hitro napredoval in sem bil kmalu pod ključnim delom slapu…

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Izza vogala se prikaže…


https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Napravim še dvojni portret…


https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Vikijeva sveča malo bližje….


https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
In še bližje…S te strani sem vstopil,… najprej 3m 95 stopinj, nato vertikala do vrha in ves čas tuširanje.
Led odličen.


https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Pogled nazaj, na izstop iz sveče….


https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Še pogled proti Češki koči, …
…in malo statistike:Višina slapu 150m.Vzpon je trajal 45 minut. Plezal sam.

Re: Vikijeva sveča na Jezerskem

Objavljeno: 18 Mar 2011, 14:41
Napisal/-a wycleer
Vidm, da si se kar dobr stuširu u Vikijevi.
Zdaj mi je kr lažje.
Tist zokn (nogavica), k si mi ga nasledn dan posodu, k mi je odnesl rokavico na Sorci, mi je bil mal sumljiv.


Zokn je zakon (sploh, k ti vetr odnese rokavico)



Če kdo spomlad tam okol Sorce najde kako mamutovo rokavico, naj mi jo takoj prnese, ker sm nanjo čustveno navezan.

Re: Vikijeva sveča na Jezerskem

Objavljeno: 25 Mar 2011, 20:47
Napisal/-a wycleer
Sivc je šele na vrh sveče ugotovu, da je mene doma pozabu :evil:

Objavljeno: 05 Apr 2011, 22:41
Napisal/-a Silvo K.
... 1986 se je pisalo, ko sta nastali ti dve fotki v Vikijevi sveči, ki sem jo izplezal z istim orodjem in na isti način, kot 2011...

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0