Vikijeva sveča na Jezerskem
Objavljeno: 14 Mar 2011, 16:27
V sredo 9.3.2011 sem šel na Jezersko v Vikijevo svečo. Na dostopu do tovorne žičnice je bilo nadpovprečno toplo, a so skrbi zaradi tega pri vstopu v slap spuhtele v zrak. Led je bil odličen, zato sem hitro napredoval in sem bil kmalu pod ključnim delom slapu…
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Izza vogala se prikaže…
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Napravim še dvojni portret…
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Vikijeva sveča malo bližje….
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
In še bližje…S te strani sem vstopil,… najprej 3m 95 stopinj, nato vertikala do vrha in ves čas tuširanje.
Led odličen.
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Pogled nazaj, na izstop iz sveče….
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Še pogled proti Češki koči, …
…in malo statistike:Višina slapu 150m.Vzpon je trajal 45 minut. Plezal sam.
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Izza vogala se prikaže…
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Napravim še dvojni portret…
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Vikijeva sveča malo bližje….
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
In še bližje…S te strani sem vstopil,… najprej 3m 95 stopinj, nato vertikala do vrha in ves čas tuširanje.
Led odličen.
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Pogled nazaj, na izstop iz sveče….
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Še pogled proti Češki koči, …
…in malo statistike:Višina slapu 150m.Vzpon je trajal 45 minut. Plezal sam.