Centralni slap v Prisojniku

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Silvo K.
Prispevkov: 219
Pridružen: 14 Mar 2011, 10:11
Ime in priimek: Silvo Kragelj, Ljubljana

V četrtek, 10.3.2011, sem bil pod Prisojnikom z menoj je bil Marko Turk z AO Rašica. Od Koče na gozdu sva šla ob 12ih. Malo pred 14to vstopila v Centralni slap. Poleg naju je bila tam še ena naveza, ki je plezala slap pod Hanzovo potjo. Kar je bilo super. Ni bilo čakanja na štantih in ledenih projektilov Navezala sva se in Marko je začel...

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
prvi raztežaj.

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
V vertikali me zopet tušira…

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Marko v vršnem delu slapu…

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Hitiva proti vrhu…

https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Še ena gasilska za arhiv...
...in malo statistike:Višina slapu 150m, čas plezanja 2 uri in pol.
Dobra volja skrajša pot.
Odgovori