Capitan Pelinkovac & Diagonalka
Objavljeno: 05 Maj 2011, 21:54
Uf, lenoba seka na polno, dnevi pa bežijo...žal tudi turobni...in tako sta od Pakle minila že skoraj dva tedna :S
V navezi sem bil z Borisom, na štriku pa naju je imel Bevk...itak, mi trije smo bli najboljši par
Za ogrevanje smo se v soboto nameravali podati za Jermanom in Ivanom v Kraški Slovenski Tržaški Sizbek, ampak sta nas prehitela še dva Čeha. Tako smo skupaj s Knopovo navezo napadli varianto Kapitana Pelinkovca; že na vstopu sta šefa namreč odločila, da se zadnjemu raztežaju izognemo v levo
Nedeljski start je bil za nas časovno "rahlo" zamaknjen
Kljub kasnejši uri pa smo pod Debelim kukom spet nabasali na gužvo, a je prvotnega PIPS-a Bevk hitro zamenjal za Diagonalko. Smo pa zato lahko za nagrado ves čas uživali v razgledih čez celoten kanjon. Za razliko od prejšnjega dne sva se tokrat z Borisom pošteno naplezala in na parih mestih tut zašvicala...ful...ko ni šlo v prvo, sva mal odletela, če pa tut v drugo ne, sva uporabila alpinistično znanje in tako smeri dodala še oznako A0 

Začetno štrikanje



"Capt'n" je vmes postregel tudi z nekaj lažjimi raztežaji za aktivni počitek


Nadzoroval nas je Palček Traktor


V nedeljo je šlo zares že takoj od začetka

Slovakinja pred nami v slavni zajedi/poči tretjega raztežaja

...ko se Bevk poščije na vse

The mighty Anića kuk

Za zaključek pa še abzajl

Debeli kuk
In še vse skupaj -> https://picasaweb.google.com/matevz.kastrin/Paklenica#
V navezi sem bil z Borisom, na štriku pa naju je imel Bevk...itak, mi trije smo bli najboljši par

Začetno štrikanje



"Capt'n" je vmes postregel tudi z nekaj lažjimi raztežaji za aktivni počitek


Nadzoroval nas je Palček Traktor


V nedeljo je šlo zares že takoj od začetka

Slovakinja pred nami v slavni zajedi/poči tretjega raztežaja

...ko se Bevk poščije na vse

The mighty Anića kuk

Za zaključek pa še abzajl

Debeli kuk
In še vse skupaj -> https://picasaweb.google.com/matevz.kastrin/Paklenica#




