Stran 1 od 1

Velebitaška v ANIČA KUKU

Objavljeno: 26 Okt 2011, 01:30
Napisal/-a Silvo K.
Trojna naveza Lea, Marko in moja malenkost smo bili ponovno v Paklenici (24.10.), šli smo v Velebitaško smer in jo splezali. Vendar ni šlo čisto prosto, ker je bila poč pod streho, ki je najtežje mesto v smeri, mokra. Na vrhu Aniča kuka ob pol petih nas je pričakalo toplo oktobersko sonce.

Objavljeno: 26 Okt 2011, 18:58
Napisal/-a Silvo K.
...sicer miren oktoberski ponedeljek v Aniča kuku, sta popestrila dva dogodka v bližnji okolici Velebitaške, namreč, v Mosoraški je iz prve tretjine smeri zgrmela v dolino velika luska in prav tako je iz Šubare poletela luska v dolino pospremljena z glasnim vzklikom. Očitno je potrebna previdnost tudi v Paklenici, ki je sicer znana po kompaktni skali.

Objavljeno: 30 Okt 2011, 02:31
Napisal/-a Silvo K.