Desni slap v Drtu in Mali podjeljski slap

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Z ženo sva šla danes tja ker je manj mrzlo (-8), pa kjer sije sonce.....v Bohinj.Seveda v dolini Suhe tudi ni bilo niti sledu o vetru.Desni v Drtu je zelo lepo narejen, toliko je poprhan, da je pod snegom tudi mehkejši, čisto nasprotje po oceni lažjega (Mali podjeljski slap), ki pa je izredno trd, skoraj prozoren, nad Jereko, pa je zapihal veter, tako da sem imel v trenutku "zakurjene" roke, a je minilo......

https://picasaweb.google.com/1091719430 ... eljskiSlap#
Džoni
Odgovori