Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » kamni?ka po kamni?ki
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
kamni?ka po kamni?ki
PrispevekObjavljeno: Pon Maj 30, 2005 11:23 am Odgovori s citatom
jelena

Pridružen/-aPet Feb 2005 12:06
Prispevkov195
KrajJelena Kljaji?, Ljubljana

Da malo prevesim tehtnico na stran son?ne na?e Cool poro?am o uspe?ni preizku?nji s Kamni?ke bistrice. V soboto sem gnala ate Kljaji?a na Gross planino in tam poleg travnikov ustvarjenih za lenarjenje naletela ?e na Kresalovga ata s svojo dru?inico. Sestop sva si z ata Kljaji?om popestrila z gondolo-itak sam zarad razgleda Wink . V nedeljo pa sem podranila gledat, ?e je na Grintovcu ?e kej snega. ?e za noge ohladit ga ni blo, zato sem si pa prislu?ila zastonj body-painting, zgleda da so barvo me?al s ?ilijom, ker ornk pe?e. Crying or Very sad Tehtnico je izravnaval tudi en avstrij?ek, ki je ?el od Kokr?kega sedla na vrh kar bos. Confused
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom jelena Pošlji zasebno sporočilo
kamni?ka po kamni?ki
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo