Malo z zamudo...

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

...objavlam aktivnosti prejšnega vikenda. Skratka, v soboto sva se popolnoma strinjala - treba se je mal naspat, tako da sva zgodnje vstajanje gladko odpisala. Sledi logična izbira cilja - NŠG. Plezala sva veleklasiko smer po zajedi.
Slika
Lepa, mestoma izpostavljena plezarija, železja pa v skali tiči tk da...
Slika
Za finiš sem se še ani s kladivom na pasu ulegu na nogo in izval dokumentirani odziv, ki je razviden iz njenega obraza...
Slika
Naslednji dan pa sva jo z Đerijem mahnila na primorske konce, obiskal sva Vršac. Ker nihče od naju tam še ni plezal, sva se odločila za ˝klasiko˝ - Puntarska smer.
vstop...
Slika
Skala je v delih kjer je treba plezat odlična (začetek in konec smeri), vmes pa je cca 300m lažjega bol podrtega sveta.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
pučas pa z´andahtjo!
Odgovori