V spodnjem delu plezaš po plat(k)ah, žlebovih, s poličke na poličko. Večinoma iščeš najlažje prehode, ampak lahko brez problema povohaš tut kakšno V-ko

Na glavni gredi, ki se vleče čez vso steno, hop cop skočiš čez en manjši skok, potem pa zaviješ proti detajlu. Sprva zajeda, ki se nadaljuje v kamin, na koncu pa se moraš zguzid še čez zagozden balvanček.

Preeežgaaanooo

Nad detajlom zaviješ v ornk tunel, potem pa spet na sonce. Najprej skozi še en ozek kamin...

...naprej pa samo še po širokem žlebu in rampi do vrha stene

Na Srebrnem sedlu sva namesto direktno nazaj v Repa odbrzela še čez Zeleniške. Na Staniču sva vrgla še zadnji uč na greben, De(d)ca in JV steno, potem pa še po hitrejšem postopku že rahlo dehidrirana odpičila nazaj v KB


