Stran 1 od 1

Košutka

Objavljeno: 12 Nov 2012, 10:50
Napisal/-a knop
Ene par slikc s sobotnega grebenskega potepanja po Košuti treh nadebudnih Matičarjev. Vreme je služilo, predvsem s prav nič gorenjsko ventilacijo...pa tud žarek sonca smo si zaslužili.

Slika
veselih nog naokrog...

Slika
nasmeh ki je nalezljiv...tud če piha poj čez zobe

Slika


Slika
Wtf, kam pa zej...?

Slika
mjčkeno poplesavanja ;-)

Slika

Luštn. Naslednjič pa v škripavčku, smo sklenili.

Objavljeno: 12 Nov 2012, 18:33
Napisal/-a ortich
košutka al košutkica
kdo ve?! :D

Objavljeno: 12 Nov 2012, 18:56
Napisal/-a knop
:wink:
mmm...