Košutka
Objavljeno: 12 Nov 2012, 10:50
Ene par slikc s sobotnega grebenskega potepanja po Košuti treh nadebudnih Matičarjev. Vreme je služilo, predvsem s prav nič gorenjsko ventilacijo...pa tud žarek sonca smo si zaslužili.

veselih nog naokrog...

nasmeh ki je nalezljiv...tud če piha poj čez zobe


Wtf, kam pa zej...?

mjčkeno poplesavanja

Luštn. Naslednjič pa v škripavčku, smo sklenili.

veselih nog naokrog...

nasmeh ki je nalezljiv...tud če piha poj čez zobe


Wtf, kam pa zej...?

mjčkeno poplesavanja

Luštn. Naslednjič pa v škripavčku, smo sklenili.