Otvoritev na Dravhu

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Včeraj sva se po vseh "aktivnostih v dolini" z Branetom K. šele pozno zvečer na Soriški planini spravila na dilce in pse.Snega ni (bilo) obilo sva pa se brez velike škode za smuči veselo prismučala do avta.Za "štart" v sezono sva bila tudi ob kratkem spustu dobre volje.Pršiča čez gležnje, jutri ga bo že več....


https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 1001/Dravh
Džoni
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Po šihtu ekspresno še enkrat na Sorico, upal sem na sončni zahod na kakem kuclju, zato sem s smučmi "gazil"na Možic-a.Novega snega je zapadlo tja do 15 cm, ni pa več povsod pršič, je bilo na park placu -2 st., kasneje ko sem se vrnil pa -5, zato se je ponekod naredila tanka skorja.Vzhodne strani grebenov so razpihane.
Lepše od smučarije je bila romantika v režiji sonca...


https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 1001/Mozic#
Džoni
Odgovori