Otvoritev na Dravhu
Objavljeno: 04 Dec 2012, 21:12
Včeraj sva se po vseh "aktivnostih v dolini" z Branetom K. šele pozno zvečer na Soriški planini spravila na dilce in pse.Snega ni (bilo) obilo sva pa se brez velike škode za smuči veselo prismučala do avta.Za "štart" v sezono sva bila tudi ob kratkem spustu dobre volje.Pršiča čez gležnje, jutri ga bo že več....
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 1001/Dravh
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 1001/Dravh