Stran 1 od 1

Otvoritev na Dravhu

Objavljeno: 04 Dec 2012, 21:12
Napisal/-a javoršek
Včeraj sva se po vseh "aktivnostih v dolini" z Branetom K. šele pozno zvečer na Soriški planini spravila na dilce in pse.Snega ni (bilo) obilo sva pa se brez velike škode za smuči veselo prismučala do avta.Za "štart" v sezono sva bila tudi ob kratkem spustu dobre volje.Pršiča čez gležnje, jutri ga bo že več....


https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 1001/Dravh

Možic

Objavljeno: 05 Dec 2012, 22:38
Napisal/-a javoršek
Po šihtu ekspresno še enkrat na Sorico, upal sem na sončni zahod na kakem kuclju, zato sem s smučmi "gazil"na Možic-a.Novega snega je zapadlo tja do 15 cm, ni pa več povsod pršič, je bilo na park placu -2 st., kasneje ko sem se vrnil pa -5, zato se je ponekod naredila tanka skorja.Vzhodne strani grebenov so razpihane.
Lepše od smučarije je bila romantika v režiji sonca...


https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 1001/Mozic#