Včerajšnjo večerno smučarijo sva si z Ivanom "zamislila" v nedeljo, ko sva smučala z Blegoša.Ko sem imel še manjša sinova sem imel v planu, da bomo "družinsko" z malimi otroci pohajkovali (poleti) po teh "kucljih", pa ...sta prehitro zrasla...za nočno smučanje pa je tudi ta "kucelj" kar pravšnji?? Seveda je bil malodane ves užitek večera ob pogledu na sončni zahod, in hoji navzgor, smučarija pa na kratko -"pestra.."Sneg v gozdu je vseh sort, pa je zato težko "držati ritem" , pa še zame novi kraji, pa v "črni noči"....
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... 1079420210
