Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Hej, pojdimo! » Vrata - Plemenice - Triglav - Krma
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Vrata - Plemenice - Triglav - Krma
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2005 11:18 am Odgovori s citatom
Miro

Pridružen/-aPet Feb 2005 15:08
Prispevkov9
KrajLjubljana, Miro Cunjak

Prvi spodobni vikend v oktobru, ko skopni zdaj?nji sneg. ?e sploh skopni ?e letos jebemti UT . V?eraj sem govoril s Kredarco in pravjo stric meteor(olog), da je zapadu moker sneg (37 cm), ki ga je vmes zabelilo nekaj de?ja pa ?ez spet sve? sneg ... Kar skraj?ano pomeni, da je prili?no zbit. Spihat ga ne more ni? pa ?e se "Senjska bura" preseli ke gor. Ve?ino ga bo pobrala pri?akovana otoplitev, v grapah se bo pa gotov zadr?al do ...

Pega je za. Edo, ko sem mu povedal, tudi. ?aka v?eraj pravi, da "ful ?pon". ?e kdo ...

Btw: na dopustu sta padla ??ah in Sv. Mihovil!!! Razz
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Miro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2005 12:34 pm Odgovori s citatom
MatejP

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:10
Prispevkov86
KrajMatej Perkus, SG

Oktober odgovarja tudi meni Wink
Upam na 8. in kasnej,a tudi 1. bi slo.

Je to misljeno za en dan ali dva ?
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom MatejP Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2005 1:18 pm Odgovori s citatom
Gost

MatejP je napisal/a:
Oktober odgovarja tudi meni Wink
Upam na 8. in kasnej,a tudi 1. bi slo.

Je to misljeno za en dan ali dva ?

Dva dneva s spanjem na Kredarici.
Vrata-Plemenice-Triglav-Prag
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 8:12 am Odgovori s citatom
Marko Rant

Pridružen/-aPet Feb 2005 9:05
Prispevkov9
KrajMarko Rant

Tura, ki si jo je zamislil Miro je res prili?no lepa, v soboto sva podobno varianto (s sestopom cez Prag) prehodila s kolegom.

Malo dolga pot cez Plemenice te nagradi s fantasti?nim pogledom na Sfingo in njeno vertikalo. Od vrha Plemenic naprej je bilo v soboto snega na mestih se kar precej, tako da je tudi cepin prisel prav. Sestopila sva proti Kredarici in cez Prag v Vrata in po 12 urah hoje zmatrana a zadovoljna sedla ob pir pri Alja?u. Pa tudi vreme v soboto je naredil ze skoraj kicasto lepo turo.

Lahko samo priporocam!

Mare
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Marko Rant Pošlji zasebno sporočilo
Re: Vrata-Plemenice-Triglav-Prag
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 1:28 pm Odgovori s citatom
Miro

Prispevkov9

Marko Rant je napisal/a:
Tura, ki si jo je zamislil Miro je res prili?no lepa, v soboto sva podobno varianto (s sestopom cez Prag) prehodila s kolegom.

Malo dolga pot cez Plemenice te nagradi s fantasti?nim pogledom na Sfingo in njeno vertikalo. Od vrha Plemenic naprej je bilo v soboto snega na mestih se kar precej, tako da je tudi cepin prisel prav. Sestopila sva proti Kredarici in cez Prag v Vrata in po 12 urah hoje zmatrana a zadovoljna sedla ob pir pri Alja?u. Pa tudi vreme v soboto je naredil ze skoraj kicasto lepo turo.

Lahko samo priporocam!

Mare

Kul informacije. Za ta vikend sicer te?ko povedat ka?n bo, je pa do ?etrtka za zahodni del slo. napovedano prej kilavo vreme kot kaj drugega. Ni hudi?, da bi bilo vsaj v soboto, ?e ne tut v ned., ki?asto.
Sicer si je pa tole precej fajn turo zamislil Pega. Jst sam vlogo glasnika odglumil. Mr. Green
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Miro Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 28, 2005 11:02 am Odgovori s citatom
Miro

Prispevkov9

V soboto je napovedano ki?asto, ampak dobesedno, in del nedelje tudi. Jaz ne grem, ker me je zvil ornk prehlad. Upam, da bo naslednja dva vikenda vreme podobno in se odpravim kasneje.
Vrata - Plemenice - Triglav - Krma
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Hej, pojdimo!
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo