Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Diskusije » Nikoli ne pozabi?, kako je bilo prvi?
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Nikoli ne pozabi?, kako je bilo prvi?
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2005 1:44 am Odgovori s citatom
FlyingGirl
Gost

Ojla!

Zanimajo me va?i za?etni?ki spodrsljaji, nerodnosti, zmage (zaradi katerih ste lebdeli ?e cel teden), ? ?e se jih ?e spominjate Smile. Evo par mojih:

1.) Prva zimska tura in ?
? pozabim dati gor gama?e nekje na toplem, ampak pol ko vidim, da se res udira. Za?ne se procedura: 1. najprej jih najti v ruzaku, 2. jih pravilno dati gor (s tem da dam dol rokavice, s tem da rokavice narobe obrnem in se nasuje sneg vanje), 3. mokre rokavice dam nazaj na roke, ker pa? nimam ?e enih rezervnih,? prstov na rokah pa ne ?utim ve? ?

2.) Prva zimska tura v mrazu, vetru, snegu in ?
? dobre 3 urce spanja, mogo?e tud malo dehidriracije (petek zve?er v?asih naredi svoje) in skupni izlet s ?olo na Mojstrovko. Najprej vo?nja do vrha Ljubelja ? tri v avtu in vse tri vozimo: V DRUGO!!! GAS!!! SAJ BO ZAGARBILO!!! GAAAS!!!. Jaz pa samo velike oke, bled obraz, ?A bo to res ?lo!?!?? v mislih ? kon?no prispemo do vrha in samo glava na volan: ?Tole ja pa 2 leti mojega ?ivljenja!!!? Pol pa ?e Sajbersam, to bomo delali, pa mogo?e to. Verjetno ne opazi, ampak samo gledam in se spra?ujem, ?e on to resno misli, a ne bi raj?i obrnili in ?li nazaj. Pa gremo proti Mojstrovki. Naredimo, kar imamo namen narediti, le do vrha ne gremo, ker bi nas odpihnilo. Mislim si, da bom ?ez par dni vsa bolna!!! ? Pa nisem!!! Ni? takega, ampak po?utim se kot zmagovalka!!! ?

3.) Prvi? plezanje 500m smeri s 2 urama dostopa in 3 urami sestopa in ?
... plesanje folklore zve?er (cvi?kovo poimenovanje moje hoje Very Happy ).

U?ivajte!

p.s. Idejo za to mi je pa dalo zaspankino turno razdevin?enje!
Re: Nikoli ne pozabi?, kako je bilo prvi?
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2005 7:23 am Odgovori s citatom
MatejP

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:10
Prispevkov86
KrajMatej Perkus, SG

FlyingGirl je napisal/a:

...Najprej vo?nja do vrha Ljubelja ?

verjetno Vrsica
posledica zgodnje jutranje ure Evil or Very Mad
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom MatejP Pošlji zasebno sporočilo
PRVI?
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2005 2:01 pm Odgovori s citatom
GIOVANNI
Gost

SHE WAS FAT, I WAS DRUNK
love sick
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2005 3:23 pm Odgovori s citatom
bednik

Pridružen/-aPet Feb 2005 20:06
Prispevkov219
Krajrok_blagus

kako bi pozabu uno sekundo?!
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom bednik Pošlji zasebno sporočilo
Bedniku
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2005 8:05 am Odgovori s citatom
FlyingGirl
Gost

Dragi na? bednik!

No, pa daj napi?i kako svojo zgodbo ... daj nekaj od sebe. Pa naj bo kar se da bedna!!! da se ne bo? izneveril samemu sebi!

Nikoli ne ve?, mogo?e pa naredimo ?e zvezdo iz tebe!
Nikoli ne pozabi?, kako je bilo prvi?
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Diskusije
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo