Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » V?asih migam tudi v sredo
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
V?asih migam tudi v sredo
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 16, 2005 8:29 am Odgovori s citatom
project manager

Pridružen/-aČet Feb 2005 14:12
Prispevkov110
KrajPrimo? Leban, Ljubljana

Viva ekskluziva !

Ponovna vrhunska vremenska napoved Sad za konec tedna me je prisilila, da sem se maj?keno organiziral in se za spremembo podal novim dogodiv??inam naproti v sredo. UT
Ni? hudega slute?a ?rtev, ki se je podala na sredin trip, je bil tokrat Magajver. Sva se podala v dolino Belih vod na preverbo gorskega okolja. Rate?ko meglo je kmalu zamenjala jasnina in sve?i zrak, ki naju je pognal navkreber. Seveda je potrebno omeniti dobro du?o, ki je kak?en dan prej z ma?eto izborila pot skozi bujno ru?je ter s tem omogo?ila malce bolj human pristop. Itak, da ji pojemo slavo. Cool Very Happy Dostopna pot je bila ravno prav razgibana, da je ?okolada pod steno prijala to?no tako, kot mora prijati ?okolada v hribih. Very Happy Skratka: kombinacija jasnega neba, dobre ?okolade, brundanja rockerjem prijaznih napevov se ?e nikoli ni izkazala kot napa?na. Ampak, ker sva se pravzaprav pri?la razgibati je liriko kmalu zamenjalo epsko soo?enje ?love?kega in skalnatega. Mad ?love?ka bit je v regularnem dvoboju dvakrat nadvladala skalne gmote. Prvi? je vriskajo? splezala po jugozahodni steni na Stolp in si prislu?ila prvi pogled na dolino Mrzlih vod. Cool Drugi pogled je pri?el natanko po preplezani Direttisimi na Visoko polico. Cool Bo kar potrebno pritirditi Jan?iju Ruparju. Namre? usta je nekako raztegovalo, dobro volje je bilo povsod dovolj; ni bilo druge, kot da poka?eva fige oblakom mimobe?nikom ter nadaljujeva s praznikom lepega vremena. Niti malce bolj siten sestop naokoli ni zmogel pokvariti dobre volje, zato sva se ognila tudi ?ank cinizmu in natakarici naklonila nekaj prijaznih besed. Na najino presene?enje se je prijaznost obrestovala in tako smo v Kompasu obsedeli trije zadovoljni. In potem smo odpujsali domov. UT

HOWGH - govoril sem

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 17, 2005 11:12 am Odgovori s citatom
Magajver

Pridružen/-aTor Feb 2005 14:13
Prispevkov75
KrajMagi

Sem res skoraj postal ?rtev tvojih blago di?e?ih gojzarjev, ki si mi jih zapustil v avtu.

Mrzle vode sem pa zopet videl v?eraj po ?ihtu, ko sem jih obiskal z biciklom. Lepa tura v enkratnem ambientu, ki jo silovito popestri vzpon na sedlo Pra?nik, kjer se po presentljivo ohranjenem kolovozu v dobrih 4 km naredi dobrih 500 m vi?inske razlike.

Nadaljevanje v Zajezero in naprej na Vi?arje obeta veliko...
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Magajver Pošlji zasebno sporočilo
V?asih migam tudi v sredo
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo