Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Dov?ka baba turno
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Dov?ka baba turno
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2005 8:34 pm Odgovori s citatom
Poison Ivy

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:35
Prispevkov255
KrajIvana Odič

Danes se nas je nas je nekaj te?ajskih navdu?encev spravilo na Babo sprobat turno smu?anje. Jaz sem imela sposojeno opremo, Fi?erce s spo?tovanja vrednim podpisom, ne H. Kammerlanderja, ampak Petra Habelerja! Komaj sem ?akala, da sem naredila prve zavoje izven proge, na sre?o je bil turni spust prve nevarnostne, pardon, te?avnostne stopnje. Razmere so bile odli?ne, dru?ba tudi, ?e bi pa zjutraj bil ?e odprt Alja?, se pa nikamor ne bi premaknili Laughing (na sre?o ni bil in smo ?li gor).
Klemen mi je pomagal pri limanju psov na dilce. Najprej me je zvilo pri hoji ?e pri bukvah, ko sem pri?la do smrek, mi je ?e itak bilo vseeno, tako da sem pri?la do gozdne meje ?e ?isto kul in vdana v usodo. Spet en nov na?in navijanja v noge! Hura! Pa se to nikoli ne kon?a!?! Bilo je ?e skoraj poldne, ko smo pri?li na vrh.
Pri prvem zavoju navzdol sem prvi? pomislila, da v bistvu sploh ne vem, kako se te dile obna?ajo, ker sem jih v?eraj prvi? videla in da so v bistvu kar te?ke in...predpotopne Confused Bad timing za take misli, pa?. Zaplu?ila nisem tako grdo ?e od 3. razreda O?...in se vsedla kot v kav?. Sa?a mi je takoj dala moralno podporo, jo bom delila z vami:"?e ho?e? zvozit, ne sme? nikoli pozabit, da u?iva? in da je ful dobro!" Aja...saj res. Potem mi je ?lo kot po maslu, ovinki so bili super, linije vedno lep?e, in ?e smo pri?li iz te pre?udovite flanke na cesto. Prekratko je bilo...Iz ceste se lahko dela kraj?nice skozi gozd, sneg je bil tam ?e ju?en. Na koncu smo se kon?no imeli prilo?nost ustavit pri Alja?u in kasneje ?e na eni rundi (ali dveh, se ne spomnim ve?) v Vodicah na ?e legendarnem Agipu. Lepo je bilo in komaj ?akam, da se spet spustimo...Upam da Jana, Primo?, Maja, Grega, ?aka, Jelena, Sa?a in Klemen tudi.

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2005 9:25 pm Odgovori s citatom
en Matej

Pridružen/-aČet Feb 2005 22:48
Prispevkov220
KrajLJ

Tud jaz sem ?el danes na Babo kupit eno porcijo kondicije. Sem jo pla?al z lastnim svicom. ?al ste bli ostali zame ?ist preve? zagnani (prezgodnji). Kdo bo vstajal sred no?i za takle kucelj?? Jaz sem lepo lagano sportski ?tartal ob enajstih s ta prvega ovinka. Ravno sem se malo ulaufau, pa je posijalo sonce. Nadaljeval sem v sami majci pod toplimi pomladanskimi ?arki. Poezija. Happy Na vrhnji flanki so me malo za?ele boleti noge, mal je zapihal, pa ?e en egoisti?en bordar je potacal ?puro. GRRR!!! Vseeno sem pofajtal do vrha. Ostala mati?arska ekspedicija se je med tem o?itno oddri?ala po cesti v dolino. Po obveznem ?aj?ku sem veselo odvijugal v dolino. Sneg je kar v redu. Malo oju?en pr?i?. Sem pa tja kak?na skorjica. Po cesti pa itak samo stoji? na smu?kah in si po?vi?gava?.
Odli?na nedeljska tura. Kondicija me pa tud ?e ni ?isto zapustila.
Naslednji? lahko gremo skupaj ob eni spodobni uri. Very Happy

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2005 8:20 am Odgovori s citatom
FlyingGirl
Gost

Ivy, saj jaz sem bila pa tko hitra, da me sploh videla nisi, ne ... Wink
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2005 11:40 am Odgovori s citatom
Klemen

Pridružen/-aSob Feb 2005 11:07
Prispevkov26
KrajLjubljana, Klemen Av?i?

Ja in na Agipu smo obiral kosti in jajca. Evil or Very Mad

Tol´k da veste.

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2005 2:44 pm Odgovori s citatom
WildRose

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:22
Prispevkov389
KrajSaša Bobič

en Matej je napisal/a:
?al ste bli ostali zame ?ist preve? zagnani (prezgodnji). Kdo bo vstajal sred no?i za takle kucelj??

Med vo?njo do jutranjega zbirali??a ob 6:00 bi se ?e kako strinjala s tabo.
Ampak ?e med drsanjem po cesti navzgor, v miru in ti?ini, verjetno ne ve?-sploh potem ko sem na poti navzdol videla kake mno?ice se s sankami valijo po cesti. Na vrhu obsijanem s soncem in z zajetnim kosom nezvo?enega celca pred seboj, pa definitivno ne ve? Wink Na? pr?i? je bil suh in za vse ga je bilo dovolj.

Tko da, ?e si bo? za?elel nedotaknjenih poljan in ?e bo? imel to smolo, da bo Generacija 2004 imela isti cilj - bo treba bolj zgodaj vstat Razz nas ni malo, hehe
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom WildRose Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2005 3:15 pm Odgovori s citatom
Poison Ivy

Pridružen/-aPet Feb 2005 14:35
Prispevkov255
KrajIvana Odič

Tan?, oprosti, ker sem pozabila nate. si ?vignila naprej kot strela. a ste na poti navzdol kej pel na?e evergreene? sm to kr mal pogre?ala Sad

Matej: ?puro sta najbr? povozila dva mulota z bordom, ki sta pri?la na vrh malo za nami. zdej ve? kaj je to usoda...pa prej vstat, pa gremo skupaj ?e na kak?nega dedca!

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2005 8:33 am Odgovori s citatom
FlyingGirl
Gost

Glede na to KOOOLK nas je blo, ni ?ist ni? ?udnega, da si koga izpustila.

Sva si pa z JanCi nazaj grede mal privo??ile babjega ?veka ... ?e dobro, da je blo treba samo slediti gazu Smile .
Dov?ka baba turno
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo