Pakla v slikah

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Sizbek

Slika



Slika


Nostalgija

Slika



Slika



Slika



Slika


:D :D :D

Slika


Juha

Slika



Slike so od mene pa Dejana
Myspacebuttonisbroken
Uporabniški avatar
Angel Ann
Prispevkov: 145
Pridružen: 06 Dec 2005, 01:32
Ime in priimek: ana, lj

ja, za razliko od lani je blo maticarjev (in ostalga folka) precej mn, tko da so pol za zabavni program poskrbel akademci in njim pridruzeni clani...glej 7. sliko
altius, CITIUS, fortius..
Dejan
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:07
Ime in priimek: dejangrigillo

Ej, An?ka, tebe pa v ?asu alke (s sedme slike) ?e ni blo dol :P
In tud akademci so mel hudi?ev mal veze z njo...

Mimgrede: sva z Davorjem nastopila v velikem finalu :roll: ,
pol pa pogorela, ker je bla polovica tima ?ist nemotivirana z nagradnim skladom :evil:
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

Kaj ste to po?el :oops:
fuk je kranjcem v kratek čas
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Intermezzo v Paklenici ...

Slika

in v Dabarskih.

Slika
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

?ale?ka z Anama

Slika




Slika




Slika




Slika

Slike so od Ane pa mene
Myspacebuttonisbroken
ortic

men se zdi,da na prvi sliki oz vseh slikah, od spasibe vidm jest moj strik!a je to res al se motm.ce je res, prcakujem od vsakga v navezi vsaj eno pivo:)!!!!
ortic

men se zdi,da na prvi sliki oz vseh slikah od spasibe, vidm jest moj strik!a je to res al se motm.ce je res, prcakujem od vsakga v navezi vsaj eno pivo:)!!!!
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Menda se bojo v ?etrtek en pive pile...
Myspacebuttonisbroken
Odgovori