Aosta

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
misko

Za vikend sm bil v Aosti in tukaj je še nekaj ledu. tko da ta najbolj zagrizeni lahko še plezate led, sam v avto se je treba napokat za dodaten info 041925099.
Jaz sem plezal smer Jedi master, katerega smo srečali(ekipa: Švab, Premrl, Kranjc)[/img]
misko

Spokal smo se Anja D., Gradišo, Uroš Praš et moja malenkost. Ni blo švoh, ledu še v izobilju tko da akcija zagotovljena. Kot tudi prejšni vikend smo raztural in se mel fajn. Italjanski cappucchinoiti so spet pomagali k super razpoloženju in ravno ko sem plezal Tsunami sta se pod smer narolala Chouka in Lukič. Moje veselje na vrhu je popestrila še salta nazaj in skupaj smo ugotavljali kako nam "ni lahko", posledica tega reka pa je bila družba treh štajercev in zimsko vreme(beri nov sneg in sonce). 8)

Za vse Vas ki še niste bili v Aosti pa tale podatek, V okolici Aoste je 3000 lednih smeri....ni hudič da bi se našlo nekaj za vsakega....fotke sledijo...

:shock:

Miško
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

Bravo mojster :)
fuk je kranjcem v kratek čas
ancula
Prispevkov: 176
Pridružen: 23 Feb 2005, 19:03
Ime in priimek: anja davidova

Jeeee, Aosta seka! No če si boste res želel, boste uspel vidt par slikic, jeeee!! Slapovi stojijo baje samo še ta teden.

que chucha!!??
misko

nekaj malega :shock:

Tsunami

Slika


Slika


Jedi Master

Slika

Slika


Slika

Slika

Slika
Odgovori