Včeraj sva bla z Miškotom v spremstvu še dveh Domnov v Tamarju. Ledu je v izobilju, narejeni vsi možni slapovi. Zlezla sva pa Ribomanijo do katere sva iz glavne gazi gazla cca eno uro, čeprav je treba narest le kakih 200-300m, problem je v pršiču do popka, no zdej je gaz narjena... Potem sva šla pa nahitrco še Svečo in Slap nad votlino.
havk
