Tamar n-tič

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

Včeraj sva bla z Miškotom v spremstvu še dveh Domnov v Tamarju. Ledu je v izobilju, narejeni vsi možni slapovi. Zlezla sva pa Ribomanijo do katere sva iz glavne gazi gazla cca eno uro, čeprav je treba narest le kakih 200-300m, problem je v pršiču do popka, no zdej je gaz narjena... Potem sva šla pa nahitrco še Svečo in Slap nad votlino.
havk
pučas pa z´andahtjo!
Odgovori