Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Kupim, prodam, iščem » NOVI CAMALOTI
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
NOVI CAMALOTI
PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2005 11:50 am Odgovori s citatom
tagajstna

Pridružen/-aTor Mar 2005 13:45
Prispevkov177
KrajNeda Podergajs

Perko nam je pripravljen dati koli?inski popust na novo serijo camalotov (to je, ?e jih naro?imo 15 in ve?). Glede na dosedanje zanimanje, mislim, da nam ne bo problem dose? te cifre.

Cene so okvirno slede?e:

Velikost frienda: Cena:
3 : 14.700
1 in 2 : 12.800
manj?i od 1 : 11.800

Vsi, ki jih ponudba zanima, naj mi napi?ejo sporo?ilce z velikostjo frienda in koli?ino. Naro?ila zbiram do ferajna v ?etrtek (kjer bom zbirala denarne prispevke!!), friende pa dobimo z za?etkom drugega tedna.

?e ve kdo za ?e bolj?o ponudbo (razen plavanja prek lu?e in nazaj Rolling Eyes ), naj se javi!

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 08, 2005 9:57 am Odgovori s citatom
Marinka

Pridružen/-aPet Apr 2005 15:04
Prispevkov105
KrajMarinka Simec Romih

Sposojeni frend nama je z Anzetom v Paklenici olajsal vzpon na Velebitasko, zato se mi zdi skoraj nujno, da imam enega na zalogi za taksne primere (mogoce pa tut za Vipavsko Belo s kompliciranimi vhodi v smer, he he).
Baje da je najbolj univerzalen tisti velikosti 0,75, zato bi narocila kar tega. Ce ima kdo kaksne pripombe na ta izbor, naj mi prosim svetuje, da ne brcnem mimo. Ze vnaprej hvala. Denar prinesem v Bailisa ta cetrtek.

Marinka
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Marinka Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 09, 2005 7:01 am Odgovori s citatom
labro

Pridružen/-aSre Feb 2005 11:14
Prispevkov386

Ejejej Tinca ... plezalskega izrazja pa niso jemal, kaj? Laughing
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom labro Pošlji zasebno sporočilo
Info
PrispevekObjavljeno: Pet Jun 17, 2005 8:07 am Odgovori s citatom
tagajstna

Prispevkov177
KrajNeda Podergajs

V info, camaloti prispejo v torek, in jih prinesem na ferajn v ?etrtek. ?e si jih pa kdo hudo ?eli ?e v torek, pa naj pove.

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 21, 2005 6:02 am Odgovori s citatom
Ivan

Pridružen/-aSre Feb 2005 13:23
Prispevkov48
KrajIvan Pepelnjak, Zaplana

Marinka je napisal/a:
Sposojeni frend nama je z Anzetom v Paklenici olajsal vzpon na Velebitasko, zato se mi zdi skoraj nujno, da imam enega na zalogi za taksne primere (mogoce pa tut za Vipavsko Belo s kompliciranimi vhodi v smer, he he).

V Vipavski Beli ti verjetno ne bo pomagal, ker v tistem spodmolu ni prav dosti razpok, kamor bi ga zataknila, razen v res enostavnih smereh, kjer ga pa tako ali tako ne rabi?. Meni se je neko? zdela "prav zanimiva" Vipava, pa sem si kupil komplet frendov, ki jih tam ?e nisem uporabil Rolling Eyes
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Ivan Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 23, 2005 3:54 pm Odgovori s citatom
tagajstna

Prispevkov177
KrajNeda Podergajs

Metulji bojda kon?no prispejo jutri. Se danes v bejlisu zmenmo glede distribucije - bi nam jih vsem pasalo tale vikend v Moiazzi preskusit!

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 24, 2005 1:05 pm Odgovori s citatom
Gost

A SO PRI?LI???
PrispevekObjavljeno: Pet Jun 24, 2005 2:30 pm Odgovori s citatom
tagajstna

Prispevkov177
KrajNeda Podergajs

Perko jih je ?el danes iskat v Op?ine, pa jih ?e ni. Iskreno so?alje. Crying or Very sad

?e jih do ponedeljka ne bo, predlagam da vam vrnem denar, ker nam bodo konec poletja bolj malo koristili.

Napi?em update v ponedeljek.

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 29, 2005 6:18 am Odgovori s citatom
Gost

Hej, Neda, kje so friendi? So se na meji izgubil? Smile
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 30, 2005 2:23 pm Odgovori s citatom
tagajstna

Prispevkov177
KrajNeda Podergajs

Stanje je slede?e:
Perko dokon?no odpovedal, Sre?o s Promontane se pa nekje potepa te dni, tako da ga ?e nisem uspela dobiti. Denar prinesem danes nazaj v Bejlisa.

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 15, 2005 8:07 am Odgovori s citatom
tagajstna

Prispevkov177
KrajNeda Podergajs

Camalote dobimo po pribli?no takih cenah, kot smo se pogovarjali s Perkotom. Auspuh in jaz jih greva iskat v torek, tako da mi tisti k ste ?e zainteresirani dostavite peneze!

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 20, 2005 12:01 pm Odgovori s citatom
tagajstna

Prispevkov177
KrajNeda Podergajs

Camalote prinesem ta ?etrtek v Bejlisa. Cene so naslednje:

0,2 in 0,3: 11,200
0,5 in 0,75: 11,900
1 in 2: 12,600
3: 13,300

Naj si vsak sam prera?una, koliko mi je ?e dol?an!

Se vidmo,
neda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2005 9:31 am Odgovori s citatom
Rado

Pridružen/-aČet Feb 2005 7:24
Prispevkov191
KrajRado

Dobre cene si zrihtala. Prejsnji petek sem videl v Papiju ta staro varianto camalota st. 2 za 60 EUR (s popustom).

LP
Rado
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Rado Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2005 9:36 am Odgovori s citatom
Gost

Tud jest: BRAVO NEDA!
Lp Jana
NOVI CAMALOTI
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Kupim, prodam, iščem
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas