Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Turo na Storžič (žig SPP št. 29) bomo začeli pri Domu pod Storžičem (žig SPP št. 30). Čez Žrelo se bomo povzpeli
na greben, po katerem bomo nadaljevali našo pot na vrh. Vračali se bomo čez Škarjev rob.

Tura poteka v sklopu akcije Gremo na POT. Oglejte si tudi druge ture vodniškega odseka, ki gredo čez kontrolne
točke SPP.

Manjkajočo opremo (čelada, plezalni pas, samovarovalni komplet) si lahko izposodite v informacijski pisarni.

V primeru neustreznega vremena bo tura odpovedana.

Datum:
15. avgusta
Čas:
Odsek:

Vyacheslav ‘Slava’ Bezgin
Telefon:
vyacheslav_bezgin@hotmail.com

Drugo

Tip dogodka
kopna tura
Sklicna številka
Območje
Kamniško Savinjske Alpe
Težavnost
zelo zahtevna
Pot
označena pot
Primernost
za pohodnike, ki so vajeni hoje ob jeklenicah in klinih
Višinska razlika
1000 m
Okvirni časi
5 h
Način prevoza
z lastnimi avtomobili po dogovoru
Stroški
20 EUR za člane PD Lj.-Matica, 25 EUR za člane drugih planinskih društev
Oprema
pohodniška oblačila in obutev z dobro narebrenim podplatom, čelada, plezalni pas, samovarovalni komplet, zaščita pred vetrom in soncem, pohodne palice (po želji), hrana in pijača iz nahrbtnika (možnost obroka v Domu pod Storžičem ob vrnitvi), planinska izkaznica s plačano članarino PZS za 2020.
Prijave
pri vodniku ali v pisarni do petka, 14.8.2020, do 12. ure
Plačila
v Informacijski pisarni ali na IBAN: SI56 0203 1001 9578 484, referenca: SI00 10161-20