Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Lahek turni smuk + lahka snežna tura

Naša pot nas bo vodila do mesteca Gmund ter naprej po gozdni cesti do koče Frido-Kordon (odvisna od prevoznosti ceste). Od tu naprej sledi vzpon na vrh Stubecka. Sestopili oz. smučali bomo po poti vzpona.

Dodatni stroški: avstrijska vinjeta, Karavanški tunel

OPOMBA
V primeru slabega vremena ali neprimernih razmer, je možna sprememba ali odpoved ture.

Zadnja sprememba

Datum:
18. januarja
Čas:
Odsek:

Duško Grabnar
Telefon:
dusko.cham@gmail.com

Drugo

Tip dogodka
turno smučanje
Sklicna številka
Območje
Avstrija
Težavnost
lahka
Primernost
Za vse turne smučarje in vse planince vajene hoje v snežnih razmerah, ki so vešči pri hoji z derezami ter znajo uporabljati cepin.
Višinska razlika
750 m ( odvisno od prevoznosti ceste )
Okvirni časi
4 - 5 h
Način prevoza
Osebni avtomobili
Stroški
30 € za turne smučarje in člane PD Lj. – Matica; za pešake 20 €, ki so člani PD Lj.-Matica; za člane drugih PD pa 40 € + vinjeta in tunelnina
Oprema
Turni smučarji: turno smučarska oprema, lavinski trojček ( lopata, sonda, lavinska žolna ), cepin, dereze, hrana in pijača iz nahrbtnika, obvezna plačana članarina za leto 2020, osebni dokument. Pešaki: cepin, dereze, hrana in pijača iz nahrbtnika, obvezna plačana članarina za leto 2020, osebni dokument!
Prijave
v društveni pisarni do petka 17.1.2020 do 12. ure ali pri vodniku na telefon 031 376 091. Plačilo na TRR.