Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Tečaj bo potekal v prvem raztežaju slapov pod Prisankom. Naučili se bomo osnovnih tehnik plezanja v ledu z varovanjem od zgoraj (kot pri športnem plezanju v plezališčih). Ker je poudarek na praktičnem delu, bo vsak opravil po več ponovitev, tako da bo po tečaju sposoben kot drugi v navezi plezati lažje, večraztežajne slapove in kombinirane smeri.

Naučili se bomo nameščanja in pospravljanja lednih vijakov, ter izdelavo abalakova.

TEČAJ LEDNEGA PLEZANJA PRIPOMORE K BOLJŠEMU OBVLADOVANJU CEPINA IN DEREZ TUDI TISTIM, KI HODIJO SAMO NA  SNEŽNE TURE.

V primeru neustreznih vremenskih ali lednih razmer bo tečaj prestavljen v dogovoru s prijavljenimi kandidati.

Zadnja sprememba

Datum:
12. januarja
Čas:
Cena:
50€ – 60€
Odsek:

Marko Jurič
Telefon:
marko.juric@amis.net

Drugo

Tip dogodka
usposabljanje
Sklicna številka
Območje
Julijske Alpe
Primernost
za vse, ki želijo spoznati plezanje v slapovih, ali se bolje pripraviti na novo sezono zimskih tur in plezalnih vzponov
Višinska razlika
200 m
Okvirni časi
8 h
Način prevoza
osebni avto
Stroški
50 EUR za člane PD Lj.Matica, 60 EUR za ostale
Oprema
čelada, plezalni pas, dereze, 2 plezalna cepina, gamaše, pohodniške palice in topla oblačila. Manjkajočo opremo lahko posodim.
Prijave
do 7.1.20 vodniku na tel. 041 572 893, oziroma do zasedbe prostih mest. Vplačila v društveni pisarni ali na TR PD Ljubljana-Matica.

Prijavnine

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available