Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Tokrat se bomo odpeljali malo dalje, celo na obisk bomo šli k našim vzhodnim prijateljem.

Planinsko društvo Bundek iz Murskega središča organizira vsakoletni pohod na  dan ali najbližje dnevu Svetega Vinceka, ki je po njihovem zaščitnik vinogradov in vinogradnikov. Letos bo že dvaindvajsetič (22.).  Lahka pot poteka med vinogradi  po Međimurskem hribovju in je namenjena tako druženju kot rekreaciji.

Startnina za udeležbo na izletu je 20 HRK.

Sicer si pa tudi bolj natančen opis izleta ogledate na vsevedku (Google), napisati je potrebno samo Vincekov pohod 2020.

Vabljeni !

Zadnja sprememba

Datum:
19. januarja
Čas:
Odsek:

Stane Soklič
Telefon:
soklic.stane@siol.net

Drugo

Tip dogodka
kopna tura
Sklicna številka
Območje
Međimursko hribovje
Težavnost
lahka
Pot
označena pot
Primernost
Za vsakogar z vsaj malo kondicije.
Višinska razlika
200 m
Okvirni časi
4 - 5 ur lažje hoje