Tudi letos se bo izvajala nadaljevalna alpinistična šola. Kotizacija znaša 150 € / osebo.
Uvodni sestanek je že bil, prijave so pri vodji šole.

Od udeležencev se pričakuje resen pristop, obveščanje vodje šole o alpinističnih aktivnostih, sposobnost plezanja v enakovrednih navezah v smereh težavnosti, ki jih obvladujete, alpinistična šola ni gorsko vodništvo, zato vas mi ne bomo več vodili po hribih, ampak boste pod našim mentorstvom zrasli v samostojne plezalce.

Cilj nadaljevalne šole je, da si pridobite soplezalce in izkušnje, s katerimi boste postali alpinisti.

Pogoj za udeležbo na šoli je opravljen izpit za mlajšega pripravnika.

Do prvega izleta morate poravnati kotizacijo šole. Vplačila na spodnji TRR ali v pisarni na Miklošičevi.

Šolo vodita Uroš Grilj in Marko Aničin, s predavanji in na izletih ter taborih pa sodelujejo še drugi alpinistični inštruktorji, vsi člani Alpinističnega odseka Ljubljana-Matica.

Podatki za plačilo na bančni račun. Uporabite Univerzalni plačilni nalog (UPN).

Prejemnik:

Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, 1000 Ljubljana
IBAN: SI56 0203 1001 9578 484
BIC banke: LJBASI2X
Koda namena: OTHR
Namen: nadaljevalna AŠ
Referenca: SI00 40004-21
Znesek: 150,00 EUR

O plačilu nas prosim obvestite na info@pd-ljmatica.si