Skupina za gorsko vodništvo

Aleš Dolenc +386 41 827 886 ales.dolenc@guest.arnes.si Gorski vodnik IFMGA

Jernej Knop +386 41 215 079 jernejknop@gmail.com jernejknop.alpinizem.net Gorski vodnik – pripravnik

Marko Jurič +386 41 572 893 marko.juric@amis.net Gorski vodnik IFMGA

 

TK odsek

vsi so Turnokolesarski vodniki PZS

Aleš Gosar 051 343 967 ales4bike@gmail.com

Mateja Vertelj 040 171 858 matejavertelj@gmail.com načelnica odseka

Renato Andrejčič 051 359 756 renato.andrejcic@gmail.com

Suzana Jerebič Andrejčič 031 877 276 jerebic.suzana@gmail.com

 

Mladinski odsek

vsi so Vodniki PZS

Ana Vengar 040 936 212 ana.vengar@gmail.com načelnica odseka

Anja Peternel 041 665 976 anja.peternel1@telemach.net

Dejan Papež 041 310 830 dejan.papez@gmail.com

Edo Grabrijan 040 504 564 edo.grabrijan@gmail.com

Irena Baraga 031 326 313 irena.baraga@gmail.com

Jana Kebler Zaletel 040 373 367 jana.kebler@gmail.com

Jože Drab 040 303 027 joze.drab@guest.arnes.si

Jure Korošec 040 901 320 jure.korosec@hotmail.com

Jure Pečak 031 456 743 jure.pecak@gmail.com

Luka Korošec 040 345 282 luka11.korosec@gmail.com

Maja Koprivšek 031 234 213 maja.koprivsek@gmail.com

Mateja Vertelj 040 171 858 matejavertelj@gmail.com

Rok Škufca 031 323 843

 

Vodniški odsek

vsi so Vodniki PZS

Andreja Tomšič Drab 040 666 198 tomsicandreja@gmail.com

Duško Grabnar 031 376 091 dusko.cham@gmail.com

Gašper Ošlaj 040 219 890 gasper.oslaj@gmail.com

Janez Albert 040 689 502 janez.albert@gmail.com

Jože Drab 040 303 027 joze.drab@guest.arnes.si

Maja Moškrič 041 923 990 moskric.maja@gmail.com

Marija Soklič 051 392 582 mici.s12@gmail.com

Marjeta Dajčman 040 830 427 marjeta.dajcman@gmail.com

Marko Jurič 041 572 893 marko.juric@amis.net

Mateja Vertelj 040 171 858 matejavertelj@gmail.com

Nataša Kramberger 031 619 911 natasa.kramberger@telemach.net načelnica

Nina Kopčavar 031 872 194 nina@edlothia.com

Stane Soklič 041 615 064 soklic.stane@siol.net

Vyacheslav ‘Slava’ Bezgin 031 564 519 vyacheslav_bezgin@hotmail.com

 

Alpinistični odsek

Boris Bokavšek 041 338 338 bbokavsek@gmail.com načelnik

 

Odsek za varstvo narave

Bojan Oblak stoenajst@gmail.com načelnik

 

Markacijski odsek

Hinko Šolinc 041 667 774 hinko.solinc@hotmail.com načelnik