Za delo v Koči pri Savici iščemo osebje

V Planinskem društvu Ljubljana-Matica ponujamo zaposlitev v planinski koči »Koča pri Savici«.

K sodelovanju vabimo vse, ki bi se nam radi pridružili v letošnji poletni planinski sezoni, časovno obdobje junij – september.

Razpisana delovna mesta:

• kuhar
  • pomočnik kuharja
  • natakar

Od kandidatov pričakujemo:

• ustrezno izobrazbo oz. praktično znanje in pridobljene izkušnje za opravljanje del;
  • poznavanje pravilnika o higieni živil HACCP;
  • sposobnost ustreznega upravljanja z zalogami;
  • osebno urejenost in sposobnost dela v skupini;
  • v času opravljanja del bivanje v koči.

Kandidati naj svojo vlogo s kontaktnimi podatki, krajšim življenjepisom, dokazili o izpolnjevanju pogojev in predvsem z opisom dosedanjih delovnih izkušenj pošljejo na e-mail: ales.jenko@pd-ljmatica.si ali po pošti na naslov: Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova ulica 8, 1000 Ljubljana

Dodatne informacije na telefon:

• 040 695 785 (Aleš Jenko)
  • 031 594 053 (Marina Pajer, oskrbnica)

S kandidati bodo pred dokončno izbiro opravljeni osebni razgovori, na katerih bodo seznanjeni o vseh podrobnostih in pogojih za opravljanje del.

V besedilu uporabljeni izrazi, zapisani v moški obliki, so uporabljeni kot nevtralni za moške in ženske.

2022-05-26T10:39:40+02:0026. maja 2022|