Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Izlet planinskega krožka – za učence OŠ KDK

Pot bomo začeli malo nad vasjo Podljubelj v smeri Matizovca. Sprva asfaltna cesta bo prešla na lepo uhojeno makedamsko stezo. Pot je razgibana, poteka pa skoraj do vrha po makedamu. Na vrhu bo čas za malico. Spustili se bomo po drugi poti, mimo kapelice po gozdu in se vrnili v Podljubelj.

Opozorilo: V primeru zelo slabega vremena (dež, močan veter…) bomo izlet prestavili ali izbrali drug, bolj primeren cilj.

Učenci morajo imeti urejeno članstvo v planinskem društvu.

Datum:
14. maja
Čas:
Odsek:

Neja Preložnik
Telefon:
jerneja.preloznik@gmail.com

Drugo

Tip dogodka
kopna tura
Sklicna številka
Območje
Karavanke
Težavnost
lahka
Pot
označena pot
Okvirni časi
skupaj 4 h (2h vzpona, 2h sestopa)
Način prevoza
avtobus
Stroški
12 EUR
Oprema
visoki pohodniški čevlji (gojzarji), anorak ali vetrovka, topla oblačila in kapa ter rokavice, rezervna majica, malica (vsaj 1 l tekočine), knjižica Mladi gornik, nekaj denarja za možne nakupe v koči (v koči ponujajo domače štruklje).
Prijave
do srede, 11. 5. 2022 mentorici na šoli
Plačila
v Informacijski pisarni ali na IBAN: SI56 0203 1001 9578 484, referenca: SI00 30014-22