Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Iz Ljubljane se bomo peljali na Pokljuko, kjer bo izhodišče naše ture. Sledi vzpon na Studorski preval ter spust do Vodnikovega doma. Od tu naprej se bomo vzpeli najprej do Koštrunovca, nato na Mišelj vrh ter prečili vse do Mišeljskega konca. Sledi spust do prelaza Čez Hribarice, od koder se bomo vrnili do Vodnikovega doma ter naprej do izhodišča.

Gre za tehnično zahtevno in kondicijsko dolgo turo.

V primeru slabega vremena bo tura odpovedana ali prestavljena večer pred odhodom.

Datum:
7. avgusta
Čas:
Odsek:

Zborno mesto

po dogovoru

Duško Grabnar
Telefon:
dusko.cham@gmail.com

Drugo

Tip dogodka
kopna tura